Nejlepší prostředky na hubnutí

Jaké jsou nejlepší prášky na hubnutí? I když jich v obchodech s potravinovými doplňky nebo i v lékárnách najdete mnoho, určitě vám nebudeme doporučovat nějaké prášky nebo pilulky na hubnutí.

Jaké jsou nejlepší prášky na hubnutí? I když jich v obchodech s potravinovými doplňky nebo i v lékárnách najdete mnoho, určitě vám nebudeme doporučovat nějaké prášky nebo pilulky na hubnutí.

Pokud chcete hubnout s pomocí prášků, je to vaše volba. My si myslíme, že vám žádné prášky na hubnutí, shodit kila nepomohou.

Nejlepším způsobem, jak zhubnout, je používat zdravý rozum. Nenaleťte na nějaké podvodné triky, zaručené recepty, které slibují okamžité zhubnutí. Zapomeňte na zázračné diety.

Nejlépe zhubnete tak, že budete rozumně jíst a přiměřeně se hýbat. Hubnutí není o tom, jakou máte dietu. Ale o tom, abyste jedli zdravě, přiměřeně svému věku, váze, postavě a zaměstnání.

Cvičení také není o tom, jak těžkou uzvednete činku, nebo kolik uběhnete kilometrů. Ale o tom, aby vás pohyb bavil. Abyste se těšili, až půjdete běhat nebo cvičit. A to, že při tom i zhubnete, má být jen příjemný bonus navíc.

Mohlo by vás zajímat: Kolik se dá zhubnout za měsíc, Nejlepší tipy jak zhubnout, Mojito kalorie

Pokud vám nejde zhubnout, i když se snažíte cvičit, nebo jíst zdravě, tak možná děláte nějakou chybu. Důvodů, proč nemůžu zhubnout, může být více. A někdy jsou to jenom drobnosti – dostatek spánku, málo stresu, silové cvičení, bílkoviny, nebo i pití vody namísto sladkých nápojů.

Proč nemůžu zhubnout? 5 důvodů, proč mi nejde zhubnout a co s tím!

Hubnutí je proces, ke kterému může dojít, jenom při adekvátní porci cvičeni (nebo jiného pohybu) a při vhodném (kvalitním/zdravém) stravováním. To je celé. Nejsou v tom žádné skryté triky, nebo nějakou kouzelné fígle. Kdo cvičí a bude jíst přiměřeně zdravě, tak ten by měl i hubnout. Pokud si kladete otázku, „proč nemůžu zhubnout“, tak je zřejmě […]

Přečíst více

Jak ale shodit onen „pivní“ pupek, zhubnout v břiše a vypadat stejně jako když vám bylo dvacet roků?

Jak shodit pivní pupek a zhubnout na břiše

I když se mu říká „pivní pupek“, tak velké „bříško“ u mužů, v drtivé většině nesouvisí s pitím piva. To prokazují i vědecké výzkumy. Ať už tomu chcete věřit nebo ne, časté pití piva k ukládání tuků v oblasti břicha nevede (nadměrná konzumace piva se spíše projeví celkovým nárůstem tělesné hmotnosti, ale i v tom je samotné pivo z větší části […]

Přečíst více

Podívejte se na následující rady a tipy, jak zhubnout. Vyzkoušejte je a uvidíte, že opravdu fungují.

Nejlepší rady a tipy na rychlé hubnutí

Chcete shodit pár kilo, vytvarovat svoje břicho, stehna, zadek nebo mít prostě hezkou postavu? Potřebujte zhubnout do plavek, po vánocích, nebo zhubnout po porodu? Vybrali jsme pro vás top žebříček těch nejlepších doporučení pro rychlé a úspěšné hubnutí. Podívejte se na následující rady a tipy, jak zhubnout. Vyzkoušejte je a uvidíte, že opravdu fungují. Tip […]

Přečíst více

Mezi nejtypičtější tvary postavy patří především postava „hruška“, „jablko“ nebo „banán“. Nic ale není černobílé, takže existuje mnoho různých mezistupňů.

Hubnutí podle typu postavy – jste jablko nebo hruška?

Asi pro vás nebude žádným velkým překvapením, že každý člověk má trochu jiný typ postavy. Takže zatímco váha, výška nebo množství tělesného tuku může být stejné, přesto každý může mít jiný tvar postavy. To, jak vypadá naše postava, je z části dáno geneticky (tvar postavy je dědičný), z části na to pak má vliv i náš životní […]

Přečíst více

Pokud tedy přizpůsobíte svůj jídelníček svojí krevní skupině, měla by být taková strava pro vaše tělo „příjemnější“.

Dieta podle krevních skupin

Dieta podle krevních skupin vychází z toho, že protilátky v krvi, díky kterým je pak tělo schopné odlišovat cizorodé elementy, reagují odlišně na různé typy potravin (resp. na různé druhy živin na které je potrava dále štěpena). Pokud tedy přizpůsobíte svůj jídelníček svojí krevní skupině, měla by být taková strava pro vaše tělo „příjemnější“. Podívejte se na […]

Přečíst více