Krabičková dieta zkušenosti

Krabičková dieta, může být poměrně efektivním způsobem, jak skutečně zhubnout.

Krabičková dieta, může být poměrně efektivním způsobem, jak skutečně zhubnout. Zvláště když vás moc nebaví vaření, nebo nemáte dost zkušeností na to, abyste si sestavili sami nějaký rozumný jídelníček na hubnutí.

Krabičkovou dietu, si můžete zaplatit u řady různých firem a budete dostávat na míru sestavené dietní jídlo, které si maximálně doma sami ohřejete.

Nebudete tak muset řešit nákupy dietních potravin, hledat recepty na nějaká zdravá jídla, nebo se trápit počítáním kalorií.

Většina žen, která má nějaké zkušenosti s krabičkovou dietou, se shodne na tom, že díky ní shodily alespoň pár kilo. Jsou ženy, které díky zkušenosti s krabičkou dietou, postupně zhubly i o 2 – 5 kilo za týden.

Krabičková dieta vám současně může snadno, a bez velké vstupní námahy, poskytnout zkušenost se zdravým jídelníčkem.

Ten kdo se dlouhodobě stravuje nezdravě, má obvykle při přechod na zdravý jídelníček „svépomocí“, velké trápení. I když si nastudujete zásady zdravé stravy, v praxi to pak často „skřípe“.

Krabičková dieta vám může umožnit „plynulý“ start. Postupně se naučíte jíst zdravě, nastartujete hubnutí, a pak už je mnohem snadnější, v tom pokračovat sami.

Mohlo by vás zajímat: Domácí krabičková dieta, Krabičková bezlepková dieta, Kolik přijímat kalorii při hubnuti

Je důležité, abyste se naučili rozlišovat mezi „fyzickým“ pocitem hladu a „emocionálním“ pocitem hladu (který je pak příčinnou přejídání).

Jak se zbavit přejídání

K přejídání často dochází z důvodu nadměrného stresu, deprese, pocitů strachu, nudy, smutku nebo samoty. Přejídání pak nejenom že neprospívá vaší váze a postavě, ale jsou s ním spojena i různá zdravotní rizika. Pokud se chcete dozvědět, jak se zbavit přejídání a dostat své stravovací návyky zase zpět pod kontrolu, tak se podívejte na následující článek. Podíváme se […]

Přečíst více

Podívejte se na tento návod, jak zhubnout po porodu, kde najdete užitečné rady a informace pro maminky po porodu.

Chci zhubnout po porodu

Narodilo se vám snad nedávno miminko, a vy teď přemýšlíte, co dělat, abyste co nejdříve měla zase hezkou a štíhlou postavu? Říkáte si „chci zhubnout po porodu“ ale nevíte, jaký je správný postup pro hubnutí během kojení? Podívejte se na tento návod, jak zhubnout po porodu, kde najdete užitečné rady a informace pro maminky po […]

Přečíst více

Krabičková dieta je založena na principu pravidelného stravování a kontroly množství kalorií.

Krabičková dieta – recepty s jídelníčkem

Co je to krabičková dieta a jak to celé funguje? Kolik se dá zhubnout s touto dietou, a je lepší připravovat si jídlo doma, nebo vsadit na některou z nabídek, na hotové jídlo, které vám každý den dovezou až k vám? Pro koho se hodí krabičková dieta? Co je to krabičková dieta a jak se s ní hubne? Krabičková […]

Přečíst více

Pokud se například snažíte zhubnout, pak je pro vás znalost maximální tepové frekvence důležitá, abyste mohli správně nastavit intenzitu cvičení.

Jak zjistit, jakou mám maximální tepovou frekvenci?

K čemu je dobré znát maximální tepovou frekvenci a jak se dá zjistit? Pokud cvičíte, běháte nebo se snažíte zhubnout, pak je pro vás informace o vaší maximální tepové frekvenci důležitá. Pokud vás zajímá proč, a jak ji zjistit, podívejte se na následující odstavce. K čemu je dobré znát maximální tepovou frekvenci Pokud se například snažíte zhubnout, […]

Přečíst více

Existuje i několik cviků a doporučení, díky kterým můžete vypadat lépe v obličeji, bez celkového hubnutí celého těla.

Chci zhubnout v obličeji

Máte pocit, že máte baculaté tváře? Nelíbí se vám, jak vypadá vaše tvář při pohledu do zrcadla? Říkáte si „chci zhubnout v obličeji“ a nevíte, jak na to? I když nejefektivnější metodou hubnutí v obličeji, je celkové zhubnutí. Existuje i několik cviků a doporučení, díky kterým můžete vypadat lépe v obličeji, bez celkového hubnutí celého těla. Podívejte se […]

Přečíst více

Spočítejte si v podrobné kalkulačce vaše BMI, bazální metabolismus a doporučený denní příjem kalorií s ohledem na váš typ postavy.

Podrobná BMI kalkulačka – kalorie, typ postavy a metabolismus

Tato podrobná kalkulačka zahrnuje hned několik různých výpočtů. Na rozdíl od jiných kalkulaček, které počítají třeba jenom BMI nebo jenom bazální metabolismus, v této kalkulačce dostanete komplexnější hodnocení vaší postavy. Je zahrnut nejenom vliv výšky a váhy, ale i vašeho pohlaví, věku, množství fyzické aktivity, a přihlíží se i ke tvaru postavy. Díky tomu můžete získat […]

Přečíst více