Chci zhubnout bez diety

Myslíte si, že zhubnout se dá jen s pomocí nějaké diety? To ale vůbec nemusí být pravda.

Myslíte si, že zhubnout se dá jen s pomocí nějaké diety? To ale vůbec nemusí být pravda. Často jsou naopak diety spíše kontraproduktivní, nebo dokonce i škodlivé. Zhubnout se dá i bez diety, bez toho, že byste se zbytečně trápili hlady.

Nikdo ale pochopitelně netvrdí, že můžete jíst, co chcete a v libovolném množství a přesto budete hubnout. Podobné bezpracné hubnutí vám možná mohou slibovat v nějaké reklamě na zázračné prášky na hubnutí. Tohle ale reálně nikdy nefunguje.

K tomu, abyste hubnuli, musí být váš kalorický příjem (to co sníte) nižší, než kalorický výdej (to co spálíte). Takže na to, abyste hubnuli, je nutné abyste si hlídali co jíte. Rozhodně to ale nemusí být nějaká striktní dieta.

Úplně postačí, pokud si budete dávat pozor na nejrizikovější potraviny – sladkosti, sladké pečivo, sladké limonády, nadměrná konzumace alkoholu, bílé pečivo, polotovary a konzervované potraviny, tučná jídla.

Pokud budete naopak jíst více zeleniny a ovoce, preferovat čistou vodu, jíst celozrnné pečivo a nízkotučné mléčné výrobky nebo libové maso, měli byste hubnout i bez diety.

Mohlo by vás zajímat: Nejrychlejší a nejlepší tipy jak zhubnout, Optimální tepová frekvence pro spalování

Chtěli byste zhubnout, shodit pár kilo, ale nechcete se pouštět do nějaké diety?

Jak rychle zhubnout bez diety

Chtěli byste zhubnout, shodit pár kilo, ale nechcete se pouštět do nějaké diety? Třeba proto, že už jste zkusili různé diety, a ani jedna nefungovala? Nebo proto, že vám váš běžný denní program příliš neumožňuje dodržování nějaké konkrétní diety? V tomto článku se podíváme na to, jak rychle zhubnout i bez diety Jak zhubnout bez diety […]

Přečíst více