Snažit se týden před dovolenou hladovět, abyste pak na pláži v plavkách vypadali hezky, není to úplně pravé.

Chci zhubnout do plavek

Čeká vás dovolená u moře, a vy se bojíte toho, jak budete vypadat na pláži v plavkách? Potřebujete rychle zhubnout do plavek, a chtěli byste poradit nějakou rychlou dietu nebo nějaký rychlý program na zhubnutí do plavek? Pak jste na správném místě. Poradíme vám jak zhubnout do plavek, už za 7 dní. Nečekejte sice, že by tento úbytek váhy byl dlouhodobý – pokud nebudete pokračovat v hubnutí i dále, pak bude mít tento návod jen omezený účinek. Na pláži v plavkách ale budete vypadat skvěle.

Jak zhubnout do plavek za 7 dní?

Snažit se týden před dovolenou hladovět, abyste pak na pláži v plavkách vypadali hezky, není to úplně pravé. Ten, kdo se zbytečně trápí hlady, nakonec skončí buď u anorexie, nebo u přejídání. Hladovění není dobrý způsob jak shazovat přebytečná kila. My vám poradíme jak zhubnout za 7 dní = 7 jednoduchých kroků, které vám pomohou mít hezkou postavu do plavek.

Den první – Začněte jíst pouze čerstvé potraviny

Přejděte na jídelníček založený pouze na čerstvých potravinách. Ovoce, zelenina, maso od řezníka, čerstvé pečivo. Žádné konzervy, žádné polotovary, žádné mražené maso apod. Čerstvé potraviny, které neobsahují hromadu soli, přidaných látek, konzervantů, jsou pro vaše tělo přirozenější. Organismus je lépe tráví. Velká část problémů s váhou jde právě na vrub průmyslově připravovaným potravinám. Ty často obsahují hodně tuků, cukrů, umělých sladidel, soli apod.

Den druhý – Dodržujte kvalitní pitní režim

Zapomeňte na alkoholické nápoje. Ty si můžete dopřát až na dovolené na pláži. Alkoholické nápoje obsahují hodně kalorií a dehydratují vaše tělo. Vy musíte pít hodně vody. Žádné slazené nebo sladké nápoje. Pijte pramenitou vodu, vodu z kohoutku, nebo balenou stolní vodu. Případně si dejte zelený čaj (neslazený, studený nebo teplý). Pokud to nevydržíte bez kávy, tak jedině bez cukru a bez smetany.

Den třetí – Musíte jíst hodně vlákniny a žádné sacharidy

Přejděte na jídelníček bez sacharidů. To znamená nejenom žádné cukry, ale vůbec žádné sacharidy. Tedy ani pečivo, těstoviny, brambory apod. Jezte hodně zeleniny, především tu s vysokým obsahem vlákniny (salátová zelenina, listová zelenina, mrkev, brokolice apod.). Dále jezte dostatek bílkovin – ryby, libové kuřecí maso, libové hovězí maso (z přírodních chovů) apod.

Den čtvrtý – Musíte spálit co nejvíce kalorií

Hlídejte si, co jíte. Pokuste se vydržet se třemi malými jídly (300 – 350 kcal na jedno jídlo). Celodenní kalorický příjem bude pouze 1000 kcal. Současně se pokuste spálit co nejvíce kalorií. Běžte si zaběhat (min. 1 hodina, 6 – 8 kilometrů), zacvičit nebo něco podobného. Tak abyste spálili min. 500 kcal navíc.

Den pátý – Vyžeňte plyny z těla

Některé potraviny – například brokolice, cibule, paprika, luštěniny apod. – způsobují plynatost a nadýmání. Toho se potřebujete zbavit. Nafouklé břicho opravdu nevypadá v plavkách hezky. Zkuste jíst především ty druhy zeleniny, které obsahují hodně vody jako například okurky, špenát, chřest. Dobré jsou i některé druhy ovoce jako banány nebo pomeranče.

Den šestý – Zbavte se přebytečné vody

Vaše tělo může zadržovat poměrně hodně vody. To je často způsobeno tím, že málo pijete. Když má tělo malý přísun vody, tak si vytváří zásoby. Hromadění vody v těle může být způsobeno i nadměrným příjmem soli. Zkuste pít hodně vody. Měli byste vypít 4 – 6 velkých sklenic vody (tj. min 3 litry vody). Zjednodušeně – pokud se vám neustále nechce chodit na záchod, pijte málo.

Den sedmý – Pročistěte se přírodním projímadlem

Vyzkoušejte některé přírodní projímadlo. Ve vašich střevech mohou být uloženy i 2 – 3 kilogramy nestrávených zbytků potravy. Zbavte se jich. Vaše břicho pak nebude tak vystouplé. Pokračujte v dietě bez sacharidů, pouze bílkoviny, zelenina a ovoce (které nemá příliš mnoho cukru). Díky tomu vaše tělo musí spalovat především tuky. Za týden takto můžete snadno spálit i 3 – 5 kilo tělesného tuku.

Povedlo se? Teď byste měli být připraveni vyrazit na pláž a užít si hezkou dovolenou. Tento návod, jak zhubnout do plavek za 7 dní, je možná trochu „extrémní“. Také to určitě není návod, jak se snažit zdravě zhubnout. Může vám ale pomoci, abyste se v plavkách na pláži cítila lépe.

Ohodnoťte článek:
[Celkem: 172 Průměr: 4.9]

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze o hubnutí - rady a zkušenosti:

Zapojte se do diskuse:

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar