Jak nejrychleji zhubnout na břiše

Pokud chcete zhubnout na břiše, bez cvičení to nepůjde.

Nejprve je nutné zmínit, že neexistuje žádná dieta nebo dietní plán, s jehož pomocí byste zaručeně zhubnuli v oblasti břicha. Dieta, ani žádná jiná úprava jídelníčku, už z podstaty neumí cíleně zajistit hubnutí jen v určitých partiích.

Pokud chcete zhubnout na břiše, bez cvičení to nepůjde. Pro co nejrychlejší zhubnutí na břiše, je nutné kombinovat tři různé věci. Jednak si pohlídat co jíte. A nemusí se jednat o nějakou konkrétní dietu. Často stačí dodržovat jen několik elementárních zásad zdravého stravování.

Dále byste se měli věnovat nějaké „obecné“ pohybové aktivitě jako je chůze, běhání, jízda a na kole či plavání. Při vhodně zvolené aerobní pohybové aktivitě podstatně urychlíte odbourávání tuků.

Ale ani to nestačí. Pro hubnutí na břiše je nutné posílit a zpevnit svalstvo v oblasti břicha. Mezi méně náročná cvičení patří třeba Pilates. Měli byste se ale věnovat i různým posilovacím cvikům, které vhodně zapojí všechny svalové skupiny v oblasti břicha. Jen tak se vám povede rychle a spolehlivě zhubnout na břiše.

Mohlo by vás zajímat: Cviky na břicho , Cviky na hubnutí břicha pro muže, Dieta a hubnutí břicha

Banán je poměrně vhodná potravina, která se neztratí na žádném zdravém nebo dietním jídelníčku.

Banánová dieta, která opravdu funguje

Máte rádi banány? Pak se podívejte, jak by vám právě pravidelná konzumace banánů mohla pomoci zhubnout. Banánová dieta vám pomůže zhubnout i dvě kila za 10 dní. Stačí jen vhodná úprava jídelníčku, který zahrnuje větší porci banánů a dalších složek. Díky banánové dietě můžete zhubnout a přitom se ani nebudete příliš trápit hlady. Hubnutí a […]

Přečíst více

Tuková dieta, která se často nazývá ketodieta, nebo také proteinová dieta nebo také Atkinsonova dieta je založena na radikálním omezení příjmu sacharidů.

Tuková dieta – opravdu to může fungovat?

Co je to tuková dieta a jak to funguje? Dá se opravdu zhubnout s takovou dietou? Copak tuk není hlavním nepřítelem hubnutí? V tomto článku se podíváme podrobněji na tukovou dietu a povíme si, jaké potraviny při ní můžete jíst a kterým je nutné naopak se vyhnout. Ketogení, tučná, proteinová nebo také Atkinsonova dieta Tuková dieta, která […]

Přečíst více

Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak zhubnout o 7 kilo za 30 dní. A nebojte se, není to nic složitého

Chci zhubnout 7 kilo za měsíc

Chcete zhubnout o sedm kilo a nevíte, jak na to? Možná jste se jen trochu dostali z formy a přibylo vám pár kilo tuku. To nevadí, pomůžeme vám vrátit se zpět do formy a zbavit se přebytečného tuku už za jeden měsíc. Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak zhubnout o 7 kilo za 30 dní. […]

Přečíst více