Hubnoucí koktejly které fungují

Existuje celá řada nápojů (koktejlů), které vám mohou pomoci zhubnout.

Existuje celá řada nápojů (koktejlů), které vám mohou pomoci zhubnout. Na nich je ostatně založeno i několik redukční diet. Stejně tak, jako jsou různé nápoje a koktejly základem některých čistících diet.

Kromě nápojů které se skládají jen z přirozených přírodních látek (bylinky, rostlinné nebo ovocné šťávy), si můžete pořídit i nejrůznější „potravinové“ doplňky. U nich se ale vyplatí obezřetnost a trocha skepse, protože nejeden z takových hubnoucích koktejlů je primárně určen jen na to, aby z vás „vytáhnul“ nějaké peníze.

Přírodním hubnoucím koktejlem může být nápoj připravený z vody, šťávy z citrónu nebo limety, kajenského pepře a javorového sirupu. Optimální poměr je na cca 0,6 litru vody dát dvě lžíce čerstvé citrusové šťávy, malou lžičku javorového sirupu a půl lžičky kajenského pepře. Tento hubnoucí koktejl pak velmi efektivně aktivuje metabolismus a urychluje spalování tuků. Může vyzkoušet i 3 – 10 denní dietu, během které budete 4x – 5x denně pít tento nápoj.

Jinou možností je pak hubnoucí nápoj připravený z čerstvé jablečné šťávy (nebo organického jablečného džusu), který smícháte se lžičkou mletého zázvoru a lžičkou mleté vlákniny Psyllium. I tento nápoj napomáhá pročištění organismu. Během 3 denní kůry můžete snadno shodit až 2 – 3 kila váhy.

Dalším hubnoucím koktejlem může být nápoj připravený z jablečného octa. Ten smícháte s vodou (jedna lžíce na 3 deci vody). Tento nápoj pak pijte před každým hlavním jídlem. Jablečný ocet je plný antioxidantů a látek, které dokážou odbourávat tělesný tuk (hlavně v oblasti břicha).

Mohlo by vás zajímat: Bylinkový čaj na hubnutí, Co rychle spaluje tuky, Chci zhubnout bez prášků

Mnoho lidí má tendenci se úplně zbytečně přejídat. Není nic jednoduššího než trocha přísnosti na sebe sama.

Snadný způsob, jak zhubnout i o 10 kilo

Podívejte se na několik velmi snadných způsobu, jak zhubnout o 10 kilo. A nebojte se, není to žádný podvod nebo drastická dieta, která by vás nutila hladovět. Existuje několik celkem obyčejných změn, po jejichž provedení, se vám snadno povede zhubnout i o 10 kilo. A při tom to není žádné velké trápení. Hlídejte si velikost […]

Přečíst více

Krabičková dieta je založena na principu pravidelného stravování a kontroly množství kalorií.

Krabičková dieta – recepty s jídelníčkem

Co je to krabičková dieta a jak to celé funguje? Kolik se dá zhubnout s touto dietou, a je lepší připravovat si jídlo doma, nebo vsadit na některou z nabídek, na hotové jídlo, které vám každý den dovezou až k vám? Pro koho se hodí krabičková dieta? Co je to krabičková dieta a jak se s ní hubne? Krabičková […]

Přečíst více

Kalorické tabulky - zelenina

Kalorické tabulky – zelenina

Zelenina by měla být nedílnou součástí každého jídelníčku. Bez patřičné porce čerstvé zeleniny (nebo ovoce) hrozí i vážná onemocnění. Je jedno, jestli se snažíte zhubnout, nebo prostě jen chcete jíst zdravě, zelenina by rozhodně neměla chybět na vašem jídelníčku. Mezi hlavní přednosti zeleniny patří především vyšší obsah vlákniny, vitamíny, minerály a v neposlední řadě pak i […]

Přečíst více

V zásadě existují dva doporučované způsoby detoxikace organismu. Tím prvním je úplné hladovění (půst). Tím druhým je pak čistící dieta resp. detoxikační kůra.

Dietní čistící detoxikační kůra

V lidském těle se hromadí celá řada toxinů a škodlivých látek. Proto je dobré, čas od času udělat menší „úklid“. K tomu složí detoxikační čistící dieta. Tak je vhodná třeba na jaře, po vánocích, nebo i když třeba plánujete začít s hubnutím. Čistící dieta, vám pomůže odlehčit vašemu organismu, tak aby vaše následné hubnutí bylo úspěšné. Čistící dieta […]

Přečíst více