Dieta na hubnutí po porodu

Pokud se snažíte zhubnout po porodu, pak byste určitě neměli vsázet na nějakou striktní dietu.

Pokud se snažíte zhubnout po porodu, pak byste určitě neměli vsázet na nějakou striktní dietu. V době po porodu, zvláště s ohledem na to, že velká většina žen v této době kojí, není ani trochu vhodný čas na nějaké experimenty s dietou.

Vaše tělo v této době potřebuje především zdravý a vyvářený jídelníček, který bude zahrnovat dostatečné množství bílkovin a vápníku, pro správnou tvorbu mateřského mléka.

Také byste se neměli nějak výrazně omezovat v jídle. Při nízkém kalorickém příjmu totiž hrozí poruchy tvorby mateřského mléka, nebo i úplně zastavení laktace.

Už jen tím, že kojíte, vaše tělo spotřebovává velké množství kalorií navíc. Efektivní dieta na hubnutí po porodu je tedy jíst zdravou a vyvářenou stravu s rozumným množstvím kalorií.

Mohlo by vás zajímat: Zdravá snídaně pro rychlé hubnutí, Jak zhubnout během kojeni, Moc chci zhubnout

Tak, jako i o ostatních vlastností, i u barvy vlasů hraje dominantní roli genetika. Dědičnost barvy vlasů ale není nijak jednoduchá a přehledná.

Kalkulačka: barva vlasů u dítěte

Zajímalo by vás, jakou barvu vlasů by mohlo mít dítě? S dědičností barvy vlasů to není až tak jednoduché. Připravili jsme pro vás ale jednouchou kalkulačku, která vám spočítá pravděpodobnost barvy vlasů dítěte. Podíváme se také na to, jak se dědí barva vlasů a související zajímavé informace. Jak se dědí barva vlasů dítěte Tak, jako i […]

Přečíst více

Jednou z nejlepších metod, jak zhubnout po porodu, je kojení.

Hubnutí po porodu – jídelníček, dieta, cvičení

Během těhotenství snad všechny ženy přiberou na váze. Některé ženy přiberou více, jiné méně. Obvyklý průměr zvýšení váhy během těhotenství, je cca 12 – 15 kilo. Může to být ale i mnohem méně – výjimkou nejsou ženy, které přiberou třeba jen 6 – 8 kilo. Nebo naopak ženy, které přiberou i 20 – 25 kilo. […]

Přečíst více