Rychlé hubnutí do plavek

Pro rychlé hubnutí do plavek je ale možné využít i několik triků

Blíží se léto a vy plánujete letní dovolenou někde na pláži u moře? Chtěla byste rychle zhubnout, abyste v plavkách vypadala co nejlépe? Zajímala by vás nějaká zaručená metoda, na rychlé hubnutí do plavek?

Pokud chcete rychle zhubnout, tak byste měli vědět, že „opravdové“ hubnutí (tedy spalování tělesného tuku), má určité limity.  Velmi zjednodušeně, průměrný kalorický výdej je cca 2000 – 2500 kcal (může být pochopitelně více i méně). Jedno kilo tělesného tuku pak odpovídá cca 7500 kcal. Takže i kdybyste nic nejedli a hladověli, pak za týden nemůžete zhubnout o více než 1 – 2 kila tuku. A i to je jen teorie. Pokud budete úplně bez jídla, tak se vaše tělo bude snažit co nejvíce snížit výdej energie.  A sníží se tím bazální metabolismus, tedy i celková kalorický výdej.

Pro rychlé hubnutí do plavek je ale možné využít i několik triků – nedá se sice hovořit o nějakém opravdovém hubnutí, ale může vám to pomoci snížit rychle váhu. Nemalá část tělesné hmotnosti připadá na vodu. Té je pak v těle často zadržováno více, než je potřeba. Pokud tedy částečně odvodníte organismus, můžete takto snížit váhu i o 2 – 3 kila během krátké doby.

Stejně tak můžete vyzkoušet nějakou čistící, detoxikační dietu. Při ní dochází k celkovému vyprázdnění a pročištění vašeho těla. Jedná se zpravidla o 2 až 3 denní čistí dietu, díky které můžete snížit svoji váhu o 1 – 3 kila.

Pokud máte více času, můžete také vyzkoušet nějakou intenzivní dietu a cvičení. Díky tomu, pak můžete za 3 – 4 týdny, zhubnout další 2 – 3 kila.

Mohlo by vás zajímat: Můžu zhubnout bez cvičení?, Kdy se začínají spalovat tuky, Jak zhubnout břišní tuk

Chtěli byste zhubnout, shodit pár kilo, ale nechcete se pouštět do nějaké diety?

Jak rychle zhubnout bez diety

Chtěli byste zhubnout, shodit pár kilo, ale nechcete se pouštět do nějaké diety? Třeba proto, že už jste zkusili různé diety, a ani jedna nefungovala? Nebo proto, že vám váš běžný denní program příliš neumožňuje dodržování nějaké konkrétní diety? V tomto článku se podíváme na to, jak rychle zhubnout i bez diety Jak zhubnout bez diety […]

Přečíst více

Kalorické tabulky - mléko a mléčné výrobky

Kalorické tabulky – mléko a mléčné výrobky

Když se snažíte zhubnout a být zdraví, je důležité znát obsah kalorií v potravinách, které běžně jíte. Jen díky této znalosti, si pak můžete volit potraviny s nižším obsahem kalorií – ty nízkokalorické a naopak se vyhýbat těm, které mají vysoký obsah tuků nebo představují zbytečně velký energetický příjem. Mléko a mnohé mléčné produkty, jako jsou jogurty, […]

Přečíst více

Během náročné fyzické aktivity jako je třeba běhání se v mozku uvolňuje hormon Endorfin. Endorfin je také někdy nazývaný jako „hormon štěstí“.

Chcete zhubnout? Pořiďte si závislost na běhání!

Pokud nechodíte pravidelně cvičit nebo běhat, tak asi nebudete vědět o, co jde. Pokud ale pravidelněji sportujete, tak určitě minimálně tušíte. Při pravidelném cvičení (třeba běhání) se u mnoha lidí se dostaví stav plně srovnatelný s jakoukoliv jinou fyzickou závislostí. Ale na rozdíl od kouření nebo pití alkoholu, je tahle závislost veskrze pozitivní. Existuje závislost na […]

Přečíst více

Snažit se týden před dovolenou hladovět, abyste pak na pláži v plavkách vypadali hezky, není to úplně pravé.

Chci zhubnout do plavek

Čeká vás dovolená u moře, a vy se bojíte toho, jak budete vypadat na pláži v plavkách? Potřebujete rychle zhubnout do plavek, a chtěli byste poradit nějakou rychlou dietu nebo nějaký rychlý program na zhubnutí do plavek? Pak jste na správném místě. Poradíme vám jak zhubnout do plavek, už za 7 dní. Nečekejte sice, že by […]

Přečíst více