HCG dieta

Součástí HCG diety je i radikální omezení jídla. Běžný denní kalorický příjem u této diety je v rozmezí 500 až 700 kcal.

HCG dieta je speciální dieta založená na aplikaci hormonu – lidský choriový gonadotropin. Ten se aplikuje buď injekčně (aplikaci provádí lékař), nebo jsou k dispozici přípravky ve formě kapek, které jsou pak aplikovány 3x denně před každým jídlem pod jazyk.

Součástí HCG diety je i radikální omezení jídla. Běžný denní kalorický příjem u této diety je v rozmezí 500 až 700 kcal. Což je opravdu radikální omezení (je to cca jedna čtvrtina až jedna třetina běžného příjmu).

HCG dieta je velmi populární především v Americe. Zhubnout se tímto radikálním způsobem podařilo Catherine Zeta-Jones, Britney Spears nebo Renée Zellweger.

Jeden cyklus diety trvá 26 dní (resp. může být až 46) a je poměrně běžné, že se hubne až rychlostí 0,5 kila za jeden den. Je to tedy poměrně výrazná a rychlá redukční dieta. Současně ale platí, že to není dieta vhodná pro všechny, a je poměrně hodně náročná.

Mohlo by vás zajímat: Můžu zhubnout bez cvičení?, Kolik přijímat kalorii při hubnuti, Dieta banány

Dobře hydratovaná pokožka způsobuje, že vaše pleť vypadá zdravěji a vizuální efekt vrásek je značně potlačen.

Jak na vrásky kolem očí a v obličeji

Zajímalo by vás, jak na vrásky kolem očí a v obličeji? Je asi nemožné zcela se zbavit vrásek v obličeji. Zejména ty „hluboké“ již zůstanou napořád. Pokud ale budete dodržovat několik základních pravidel, můžete minimalizovat jejich viditelnost a zároveň snížit výskyt a tvorbu nových vrásek, ve vašem obličeji. Jak na vrásky? Vyhýbejte se slunci Častou příčinou vzniku […]

Přečíst více

HCG dieta je velmi radikální způsob, jak rychle ztratit váhu.

Jak zhubnout s pomocí HCG diety

Je možné, že jste ještě o HCG dietě neslyšeli. Jedná se o speciální hormonální dietu, díky které je možné velmi rychle radikálně zhubnout. Není výjimkou, že u HCG diety hubnete až rychlostí 0,5 kilogramu za den! A to je opravdu velmi rychlý a výrazný úbytek váhy. Nutno ale říci že HCG dieta má i svá […]

Přečíst více